top of page
Obrázek 3 verze B.jpeg

To jsme my! 
Tým Mojetalenty

Naším posláním je podporovat jednotlivce a firmy v tom, v čem budou opravdu nejlepší. Věříme, že každý člověk má potenciál na jiné věci a díky dlouhodobé práci na svých talentech může tento potenciál plně rozvinout.

Jako jedni z mála v ČR pracujeme s psychometrickým testem silných stránek Gallup CliftonStrengths®. Zajišťujeme celý proces na klíč – vyplnění testů, jejich překlad z anglického jazyka i následné konzultace a workshopy vedené profesionálními kouči.

Naší prací žijeme, protože každý den vidíme, jak se naši klienti dokážou rozvíjet.

eduard + inpram.png

MOJETALENTY jsou součástí skupiny INPRAM, která se více jak 15 let zabývá osobním rozvojem lidí a rozvojem firemní kultury ve více jak 150 organizacích. Inpram tvoříme jako platformu odborníků, kteří společně pracují na rozvoji podnikání firem z mnoha odvětví.

Součástí skupiny je i Základní škola Eduard, která se zbývá právě rozvíjením silných stránek a přirozeného potenciálu dětí i jejich rodičů.

 

Od roku 2017 se zabýváme Talentovou metodikou. Za tuto dobu procesem testování Gallup prošlo v Inpramu více jak 1200 osob.

Poznejte naši práci

Naše tréninky a worshopy stavíme prakticky, plné ukázek, případových studií a možnosti si věci rovnou vyzkoušet.

Věříme v learning by doing.

Kdo stojí za Mojetalenty.cz?

Snímek obrazovky 2022-01-19 172526.jpg

Milan Pařil

Milan v MOJETALENTY vede talentové workshopy. Ve své kariéře se soustředí na koučink a osobní rozvoj lidí v business prostředí,  ale i školství a neziskové sféře. Je certifikovaný Gallup a Barrett Values Centre kouč. Je zakladatelem skupiny Inpram a základní školy Eduard

Snímek obrazovky 2022-01-19 172919.jpg

Václav Huk

Václav má v MOJETALENTY na starost marketing a rozvoj produktů. Je to talentový kouč s pětiletou zkušeností. Ve své kariéře se věnoval primárně řízení projektů a transformacím organizací. Je spolumajitelem skupiny Inpram a nadšeným držitelem certifikátu Inpram Certified Talent Coach.

Snímek obrazovky 2022-01-19 173032.jpg

Jaroslav Kala

Jarek v MOJETALENTY vede talentové workshopu. Má dlouholeté zkušenosti s vedením lidí z finančního a business prostředí. Jarkovou srdcovou oblastí je motivace ke změně a tvorba konkrétních akčních kroků každého klienta. Je držitelem certifikátu Inpram Certified Talent Coach.

Snímek obrazovky 2022-02-22 114625.jpg

Adéla Šmidová

Adéla má v MOJETALENTY na starosti proces testování nových klientů. Zajišťuje překlady, podklady na workshopy a ostatní záležitosti, které jsou na back office třeba. Díky svému talentu Achiever je tím, který s potěšením přijímá aktuální úkoly, které je třeba vyřešit.

Snímek obrazovky 2022-02-22 114643.jpg

Vojtěch Pařil

Vojta má na starosti příjem a procesování nových zakázek. Jeho úkolem je komunikace s klienty Mojetalenty. Vojta rád zodpoví všechny Vaše dotazy.
 
Studoval na Provozně ekonomické fakultě MENDELU. Současně se vedle práce v Inpram  zabývá rozvojem studentských startupů a projektů.

bottom of page